+420 777 87 87 67

Služby

Vyberte si z nabídky našech služeb

Vyberte si ze služeb, které pro Vás nabízíme. U nás máte vždy záruku kvalitní práce a prověřených zařízení.

Diamantové jádrové  vrtání

Diamantové jádrové vrtání

Diamantové jádrové vrtání!

Jádrové vrtání využijete především v případě, že chcete vytvořit kruhový výřez v betonu, železobetonu, hornině a jiných těžce prostupných materiálech pro vedení vody, plynu, vzduchotechniky, komínů a dalších.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

Systém EZS zajišťuje ochranu proti vloupání přímo v objektu. Její instalace se upravuje na přání zákazníka. Možné je hlídat dveře, okna, celé místnosti, pohyb i zvuk. Celý systém pak lze rozdělit do podsystémů a umožnit Vám v noci zabezpečit garáž nebo spodní patro domu, případně jiné oddělení firmy. Systém EZS lze přes několik druhů komunikace připojit na Pult Centrální Ochrany a zajistit tak včasnou reakci na nestandartní situaci i ve vaší nepřítomnosti.


Elektronické požární systémy (EPS)

Chraňte svůj majetek!

Systém EPS chrání střežený prostor před vzniklým či vznikajícím požárem. Včasná detekce vznikajícího požáru zabrání často mnohamilionovým škodám a zachrání mnoho lidských životů. Základní jednotkou každého systému EPS je ústředna. Ta je schopná obsluhovat různé množství koncových zařízení, tedy hlásičů a detektorů. Napojením na PCO lze zajistit minimální poškození a následky.


Kamerové systémy (CCTV)

Buďte na dohled svým cennostem!

Systémy CCTV podporují zabezpečení domů a firem a přináší cenné důkazy při výjimečných situacích. Jsou tedy dobrým pomocníkem v boji proti kriminalitě v soukromém sektoru i uvnitř podniků. Dostupností internetu dnes roste jejich využití pro téměř neustálý přehled, a v případě napojení na PCO pak skutečný 24 hodinový dohled. Dnešní škála produktů pokryje každou potřebu zákazníka.


Strukturovaná kabeláž

Datové sítě a síťová zařízení

Základním prvkem spolehlivé počítačové sítě je kvalitně navrhnutá a odborně nainstalovaná strukturovaná kabeláž ve spojení se značkovým hardwarem. Při výstavbě u nás můžete počítat s dodržením standardů a celosvětových doporučení, které zaručí následný bezproblémový chod a přehledný servis.


wifi internet

Wifi

Wifi internet

Spolehlivé připojení k síti internet využijete nejen při surfování po internetu, ale i k přenosu obrazu z CCTV systémů. Připojení k celosvětové síti Internet nabízíme převážně zákazníkům využívajícím našich dalších služeb.